Magazyn Podwodna Przygoda to pierwszy w Polsce magazyn o nurkowaniu wydany również jako aplikacja na smartfony i tablety. Ponieważ jest to aplikacja, magazyn ma ogromną przewagę nad tradycyjnym wydaniem.
1. Artykuły są wzbogacone o wideo i audio.
2. Wygodna nawigacja.
3. Łatwy i szybki do pobrania.
4. Kolejne wydania pojawią się w aplikacji automatycznie.
5. Magazyn widnieje na panelu tabletu w postaci ikonki.
6. W przyszłych wydaniach pojawia się interaktywne quizy, ankiety , a nawet gry.

Świat idzie naprzód i każdy z nas chce mieć to czego potrzebuje zawsze pod ręką.
Kochamy nurkowanie i chcemy się tą miłością dzielić!
Dlatego powołaliśmy do życia magazyn dla wszystkich, także tych osób, które dopiero myślą o rozpoczęciu nurkowej kariery, lub karierę tą niezbyt dawno rozpoczęły, bo takich osób jest najwięcej i mają najwięcej pytań.
Chcemy byście byli w kontakcie z ofertą nurkową nie tylko przez 3 dni targowe, ale cały rok! Dlatego w kolejnych numerach poza stałymi działami spodziewajcie się informacji o tym, co na bieżąco oferują firmy nurkowe.
Zasada, która nam przyświeca to „bez przynudzania!”
Artykuły będą krótkie i praktyczne. W kolejnych numerach coraz bardziej interaktywne.
Na początek mamy kilka działów:
• „5 pytań do”, w którym na takie same pytania będą odpowiadać goście towarzyszącego targom Nurgresu, najbardziej znani nurkowie polscy i zagraniczni. W tym numerze goszczący od lat na naszych Targach Nurkowych i Nurgresie Krzysztof Starnawski, wybitny nurek jaskiniowy i rekordzista świata – a jak się okazuje także mistrz krótkiej formy i żartu wygłaszanego z kamienną twarzą.
• „Nie gadamy, nurkujemy!” gdzie będą artykuły o fascynacji nurkowaniem i o nurkowym rozwoju. Dzisiaj instruktorzy KDP/CMAS Krzysztof Grzelak oraz HSA, SDI i PADI ja, ale obaj mówimy zupełnie nie o kursach!
• „Nurkujmy w domu” to miejsce gdzie dowiecie się wiele o nurkowaniu w Polsce, często w miastach i innych miejscach o przysłowiowe pół godziny jazdy od domu. W tym numerze Kamil „Jakuza” Jaczyński stały bywalec polskich nurkowisk, specjalista od nurkowań w Warszawie i okolicy, z odrazą myślący o ciepłej wodzie ;) .
• „Wodny Świat” to na odmianę zaproszenia do innych krajów, czasem bliskich, a czasem dalekich. Zawsze pisane przez osobę, która w danym miejscu była nie raz i wie o nim sporo, tak nurkowo jak i turystycznie. W tym numerze Marsa Alam.
• „Nasz szpej” to dział, gdzie znajdziecie informacje na temat różnych elementów sprzętu nurkowego. Dzisiaj redakcyjny artykuł o płetwach, a o skafandrach pisze Joanna Kannenberg, Course Director PADI.
• „Testy” to również dział o sprzęcie, ale testowanym przez Was! Poznacie opinie o poszczególnych produktach nurków takich jak Wy, a jeśli ktoś ma ochotę to może się zapisać do grupy testerów!
• „Kariera bez Divemastera” to dział przeznaczony dla nurków zaawansowanych. Jeśli już sporo nurkowałeś, nie planujesz jednak zostać divemasterem, albo planujesz, ale chcesz rozwijać się także „na boki”, to ten dział jest właśnie dla Ciebie! W tym numerze kilka słów o rekreacyjnym nurkowaniu na rebreatherach od Maćka Jurasza, Course Directora PADI.
Zapraszam do lektury!

Podwodna przygoda magazyn o nurkowaniu

 Pobierz darmowy magazyn o nurkowaniu

Szukaj magazynu w swoim sklepie z aplikacjami.